Pytania (036) 52 97 226

>>Opieka nad nieruchomością

Posiadasz dom / mieszkanie w Holandii, którego sam nie zamieszkujesz i jest on wynajmowany lub chcesz w niedługiej przyszłości oddać pod wynajem? A może sam się mieszkaniem opiekujesz, ale nie chcesz płacić wysokich podatków od wynajmu? Masz pytania dotyczące tej sprawy?


Skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy!

Opieka nad nieruchomością

Proponujemy różne pakiety naszej pomocy w opiece nad nieruchomościami wynajmowanymi na zlecenie właściciela. Prosimy o zapoznanie się z poniżej proponowanymi pakietami:

HUIS Beheer Actief - koszt 100 euro (ex. BTW) miesięcznie

Ten pakiet dotyczy osób, które są właścicielami nieruchomości, która jest wynajmowana i nie chcą się zajmować czynnie opieką nad tą nieruchomością. W takiej sytuacji nieruchomość jest typową inwestycją. Proponujemy naszą opiekę aktywną nad taką nieruchomością wynajmowaną na zlecenie właściciela.

W cenę pakietu wchodzi:

  • regularny kontakt z osobami najmującymi nieruchomość,
  • regularne sprawdzanie stanu mieszkania,
  • regularne sprawdzanie opłat za zużycie wody, gazu, elektryczności, itp.
  • w razie szkód lub defektów w mieszkaniu, załatwiamy firmę, która zajmie się naprawą po uprzednim uzgodnieniu ceny z właścicielem.

Pamiętaj, że jeżeli sam zajmujesz się nieruchomością, nie jest to inwestycja, lecz Twoja praca i należy płacić wtedy odpowiedni podatek dochodowy, czyli nie jak od majątku, lecz podatek dochodowy. Różnica ta może kosztować cię nawet parę tysiecy euro rocznie!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

HUIS Beheer Non-Actief - koszt 60 euro (ex. BTW) miesięcznie

Ten pakiet dotyczy osób, które są właścicielami nieruchomości, która jest wynajmowana i chcą się zajmować czynnie opieką nad tą nieruchomością.

Pamiętaj, że jeżeli sam zajmujesz się nieruchomością, nie jest to inwestycja, lecz Twoja praca i należy płacić wtedy odpowiedni podatek dochodowy, czyli nie jak od majątku, lecz podatek dochodowy. Różnica ta może kosztować cię nawet parę tysiecy euro rocznie!

Co w takiej sytuacji proponujemy?

Skontaktuj się z nami!

logo_dep-almere
logo_dep-almere
logo_dep-almere
logo_dep-almere
logo_dep-almere
logo_dep-almere