DEP-Almere

Rozliczenia podatkowe - ONLINE!

Firma DEP-Almere zajmuje się załatwianiem różnych spraw podatkowych, m.in.:

Szczegółowe informacje o wymienionych wyżej usługach znajdą Państwo klikając na nie lub w zakładkach poniżej.

Rozliczenie podatkowe za rok 2022 - ONLINE

W celu wykonania rozliczenia podatkowego za rok 2022 konieczne jest podanie dokładnych danych dotyczących Pana/Pani sytuacji w roku 2022.

Poniżej załączamy formularz (w formacie Word lub PDF), który należy ściągnać sobie na komputer, wypełnić i przesłać do nas mailem (jako Word/pdf, skan lub dobrej jakości zdjęcie) na adres mailowy -> [email protected]
Po otrzymaniu przez nas wypełnionego przez Pana/Panią formularza, prześlemy dokładne informacje, jakich dokumentów będziemy potrzebowały do rozliczenia oraz wycenę usługi (wycena nie jest zobowiązująca).

Rozliczenie podatkowe za lata 2018-2021 - online

Zajmujemy się również rozliczeniami podatkowymi za wcześniejsze lata, jak i wszelkimi korektami rozliczeń już zrobionych.

Rozwiązujemy wszystkie skomplikowane sytuacje w jakich klienci mogą się znaleźć z powodu błędnych rozliczeń. W imieniu klienta możemy się również odwołać listownie od decyzji lub sprzeciwić decyzji wydanej przez Urząd Skarbowy w Holandii.

W celu wykonania rozliczenia podatkowego za rok 2018-2021 konieczne jest podanie dokładnych danych dotyczących Pana/Pani sytuacji w latach 2018-2021.
Poniżej załączamy formularze dotyczące tych lat (w formacie Word lub pdf). Prosimy wybrać formularz za rok, który chce Pan/Pani rozliczyć. Formularz należy sobie ściągnąć na komputer, wypełnić i odesłać do nas mailowo (jako Word/pdf, skan lub dobrej jakości zdjęcie) na adres -> [email protected]

Po otrzymaniu przez nas wypełnionego przez Pana/Panią formularza, prześlemy dokładne informacje, jakich dokumentów będziemy potrzebowały do rozliczenia oraz wycenę usługi (wycena nie jest zobowiązująca).

Zapisz się do naszego newsletter'a
DEP-Almere to najwyższa jakość usług!
DEP-Almere draait op SYS Platform SYS Platform - Platform voor Coaches & Opleiders